FXBW-45/70 Süspansiyon Polimer İzolatörü
Model NO.:FXBW-45/70
Renk: Gri, Kırmızı, Özelleştirilmiş
Tedarik edilen numune
OEM: Evet
ODM: Evet
Şartname:Yükseklik: 630± 10mm
Menşei: Çin
ürün tanıtımı
manufacture 45/70 composite polymer insulator
Parametreler
product-914-234
Boyutlar:
- Yükseklik: ±10 mm toleransla yaklaşık 630 mm.
- Kuru Ark Mesafesi: 470 mm.
- Minimum Kaçak Mesafesi: 1050 mm.
- Çubuk Çapı: 16 mm.
- Baraka Sayısı: 11.
Özellikler:
1. Uç bağlantısı:
1.1 Malzeme: Dökme Çelik veya Dövme Çelik, Sıcak Daldırma Galvanizli.
1.2 Minimum galvaniz kalınlığı: 86 μm.
2. Çekirdek:
2.1 Malzeme: Epoksi ve Cam Elyaf.
2,2 Çap: ∅16 mm.
3. Hava Durumu Barakaları:
3.1 Malzeme: HTV Silikon.
3.2 Renk: Gri.
MEKANİK:
Belirtilen Mekanik Yük (SML): 70 kN.
Rutin Test Yükü (RTL): 35 kN.
Belirtilen Burulma Yükü: 45 Nm