FXBW-33/120 Silikon Kompozit Polimer Gerilim İzolatörü
33kV kompozit izolatör, cam elyaf çekirdek, silikon kauçuk ve uç bağlantı parçalarından oluşur.
ürün tanıtımı
Kompozit Polimer Gerilim İzolatörü
FXBW-33/120
Parametreler
Bağlantı Yöntemi Soket ve Top
Renk Gri, Kırmızı veya Gereksinim olarak
Minimum Kuru Ark Mesafesi 420mm
Min. Kaçma Mesafesi 1000mm
Belirtilen Mekanik Yük (Sml) 120 kn
Rutin Test Yükü(Rtl) 60 kn
Şartname Yükseklik=595mm
composite suspension insulator
Uç Bağlantı Elemanları Çekirdek Barakalar ve Konut
Sıcak daldırma galvanizli dökme demir veya dökme çelik Epoksi ve Cam elyaf
(ECR mevcuttur)
HTV Silikon Kauçuk
Min. galvanizleme kalınlığı: 86μm Çap(mm): Φ38, Φ40, Φ55, Φ70, Φ90, Φ120 Renk: Gri, Kırmızı
Notlar:
1. Yüksek gerilim izolatör renkleri müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
2. Aşağıda verilen elektrik verileri, korona halkaları olmayan ve dikey olarak monte edilen kompozit hat direk izolatörleri için geçerlidir. Wuhan Line Power, 220kV ve üzeri voltajlar için korona halkalarının kurulmasını önerir.
5. Tüm boyutlar milimetre (mm) cinsindendir. İnç ve poundun gerekli olup olmadığını belirtin.
6. Tasarımı son kullanıcının gereksinimlerine göre uyarlayabiliriz.
Ürün Avantajları
1. Kompakt Boyut ve Hafif:
- Daha küçük hacim ve daha hafif ağırlık (aynı voltajda yaklaşık 1/7 ila 1/10 seramik izolatör).
- Şemsiye eteği mükemmel esnekliğe sahiptir, bu da kırılmaya daha az eğilimli olmasını sağlar.
- Nakliye ve kuruluma elverişli, uygun maliyetli çözümler sunar.
2. Yüksek Mekanik Mukavemet:
- Büyük tonajlı, özellikle 300KN'yi aşan izolatörlerin imalatına uygundur.
3. Yüksek Kirlilik Direnci ve Yaşlanma Direnci:
- Silikon kauçuk enjeksiyon kalıplı şemsiye etekleri mükemmel hidrofobiklik ve akışkanlık gösterir.
- İzolatöre yüksek kirlilik parlama gerilimi ve elektriksel korozyona karşı iyi direnç sağlar.
4. Uygun Kurulum ve Bakım:
5. Basit Üretim Süreci ve Kısa Teslim Süresi:
- Üretim süreci basittir ve teslimat sürelerinin kısalmasına yol açar.
Öğe Gereklilik Ölçülen Değer
Görsel sınav Fuşsin, gri veya beyaz,
bariz bir mekanik katkı yok.
Vulkanize silyon kauçuk
yoğun ve pürüzsüz kesme yüzeyi ile.
Tamam
Sertlik (shore A) ≮50 65~70
Çekme mukavemeti (Harita) ≮4 4~6
Başarısızlık uzaması (%) ≮150 ≮180
Yırtılma mukavemeti (kN/m) ≮10 (dik açı örneği) 12~15
Hacim direnci (Ω.m) 1X1012 3~8X1012
Delinme mukavemeti (kV/mm) Alternatif akım ≮22 ≮30
İzleme ve erozyon TMA4.5, erozyon derinliği≯2.5mm TMA4.5, erozyon derinliği<0.8mm